کتاب صوتی من تو او

پس در کلام آخر باید چنین گفت که هرگاه فرزندی موجب عذاب و زجر و رسوائی و مذلت والدین است با صدای بلند به آنان اعلام می کند که: ای پدر و مادر عزیز خودتان را تربیت کنید!

پس این فرزندانند که برای تربیت والدین به دنیا آمده اند و والدین مسئول سرنوشت فرزندان خود نیستند. فقط کافی است که فرزندان را ظرف شهوات و زباله دان حقارتها و حماقتهای خود نسازند.

پیام آخر ما به همه والدین این است که: لطفاً برای رضای خدا دست از تربیت فرزندان خود بردارید و به تربیت خود همت گمارید!

فقط به وظایف خود تن در دهید و نگران آینده فرزندان مباشید.

از کتاب من - تو - او تألیف استاد علی اکبر خانجانی 

38- کتاب صوتی (1) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (2) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (3) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (4) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (5) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (6) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (7) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (8) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (9) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (10) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (11) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (12) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (13) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب صوتی (14) خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

38- کتاب خداشناسی اجتماعی (من_تو_او) -  1380(خودآموز تربیت عرفانی)(ثبت کتابخانه ملی‌:۸۳-۳۰۰۱۱ )

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : تربیت ,کتاب ,اجتماعی ,خداشناسی ,صوتی ,ملی‌ ,کتاب صوتی ,خداشناسی اجتماعی ,کتابخانه ملی‌ ,تربیت عرفانی ,1380 خودآموز ,خودآموز تربیت عرفانی ,1380 خودآموز تربیت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پایان نامه - دانلود پایان نامه - تحقیق - پروژه سایه های نور و.... دو صفر متصل گیم رز قاب شیشه‌ای Miguel نمونه سوالات رایگان نصب و راه اندازی سیستم های تهویه مطبوع اسپلیت Tracy مرکز مشاوره تحصیلی تهران مشاوره