کتاب صوتی هستی بایستی

238- من نخستین روان شناسی هستم که اعلان نمودم و به تحقیق و دلایل عینی و عقلی به وضوح ثابت کردم که همه امراض جسمانی و عصبی و روانی بشر که عذاب آفرین هستند چیزی جز عذاب حاصل از تکبر و انکار حقیقت نیست: ستم گری! یعنی اینکه هر انسانی علتی جز خودش ندارد. و بدین ترتیب اومانیزم کامل و واقعی را تحقق بخشیدم و بی مایگی و ریای اومانیزم غربی را نشان دادم. نشان دادم که طبابت حقیقی همان دین صادقانه است و جز من کسی این امر را محقق نکرده است در عمل.

از کتاب هستی بایستی تألیف استاد علی اکبر خانجانی

36- کتاب صوتی (1) هستی ‌بایستی (خودشناسی عرفانی من)(چگونه انسان همان است که باید باشد) - ۱۳۸۰

36- کتاب صوتی (2) هستی ‌بایستی (خودشناسی عرفانی من)(چگونه انسان همان است که باید باشد) - ۱۳۸۰

36- کتاب صوتی (3) هستی ‌بایستی (خودشناسی عرفانی من)(چگونه انسان همان است که باید باشد) - ۱۳۸۰

36- کتاب صوتی (4) هستی ‌بایستی (خودشناسی عرفانی من)(چگونه انسان همان است که باید باشد) - ۱۳۸۰

36- کتاب صوتی (5) هستی ‌بایستی (خودشناسی عرفانی من)(چگونه انسان همان است که باید باشد) - ۱۳۸۰

36- کتاب صوتی (6) هستی ‌بایستی (خودشناسی عرفانی من)(چگونه انسان همان است که باید باشد) - ۱۳۸۰

36- کتاب صوتی (7) هستی ‌بایستی (خودشناسی عرفانی من)(چگونه انسان همان است که باید باشد) - ۱۳۸۰

36- کتاب صوتی (8) هستی ‌بایستی (خودشناسی عرفانی من)(چگونه انسان همان است که باید باشد) - ۱۳۸۰

36- کتاب صوتی (9) هستی ‌بایستی (خودشناسی عرفانی من)(چگونه انسان همان است که باید باشد) - ۱۳۸۰

-36 کتاب هستی ‌بایستی (خودشناسی عرفانی من)(چگونه انسان همان است که باید باشد) - ۱۳۸۰

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : کتاب ,هستی ,صوتی ,انسان ,۱۳۸۰ ,عرفانی ,کتاب صوتی ,چگونه انسان ,انسان همان ,باید باشد ,باشد ۱۳۸۰ ,‌بایستی خودشناسی عرفانی ,هستی ‌بایستی خودشناسی
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحي داخلي و دکوراسيون مینو گرافیک سلام تکنولوژی! پیش نمایش قالب ماشین ظرفشویی صنعتی نتيجه صدرالاسلام مجله تحلیلی خودرو شرکت طراحي سايت و سئو اهوراوب خدمات ترجمه رسمی